Останні новини

17.03.2018
Від навчання інтерактивного – до активного і творчого разом з Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області.
15.03.2018
Школярі, які візьмуть участь у творчому конкурсі від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, отримають шанс виграти різноманітні сучасні гаджети – від флешки до планшету.
Детальніше
14.03.2018
Завдяки консультаціям юриста Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області шість мешканців Близнюківського району виграли судові справи проти Пенсійного фонду. Тепер всі шестеро отримують підвищену пенсію, гарантовану їм законом. Пенсійний фонд не тільки здійснив перерахунок, але й виплатив недотримку.
Детальніше
09.03.2018
Жіноча футзальна команда «KHARKOV-КДЮСШ-8-Спартак» здобула золото Чемпіонату України з футзалу серед дівчат 2003-2004 років народження.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери