Останні новини

18.01.2018
Житель села Малий Бурлук ледь не втратив свій земельний пай – чоловік вчасно не оформив спадщину, і прокуратура через суд визнала її відумерлою, тобто нічийною. Оскаржити це рішення селянину допоміг консультант громадської юридичної приймальні Благодійного фонду
15.01.2018
Традиційний український вертеп з біблійськими персонажами та веселими колядниками побував сьогодні в офісі Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.
Детальніше
10.01.2018
Завдяки міні-проекту «Кожній дитині – сонечко» у Гусарівській загальноосвітній школі Барвінківського району встановили 36 сучасних металопластикових вікон
Детальніше
06.01.2018
Вже понад дві тисячі років віряни згадують той надзвичайний день, коли на світ з’явився син Божий Ісус Христос. Сьогодні цій події радіє весь християнський світ, а з ним і Україна!
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери