Останні новини

14.08.2017
Мобільна медична бригада Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області вперше завітала до села Мечебилове Барвінківського району. Лікарі безкоштовно обстежили та проконсультували всіх бажаючих, загалом надавши місцевому населенню 231 медичну послугу.
10.08.2017
Підбито підсумки конкурсу творів «Яскрава особистість поруч зі мною», який проводив серед читачів газети «Наша Слобожанщина» Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.
Детальніше
03.08.2017
250 метрів водопровідних труб буде замінено на нові у трьох населених пунктах Валківського району – Новому Мерчику, Старому Мерчику та Валках. Кошти на реалізацію міні-проекту, ініційованого КП «Вода», надійшли з обласного й місцевих бюджетів та від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.
Детальніше
01.08.2017
Яскравий мультифестиваль, захоплююча політико-економічна гра, презентація модернізаційних проектів та вибори студентського мера й магістрату – у Харкові відбувся регіональний етап Студреспубліки. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області підтримав захід та передав подарунки для найактивніших його учасників.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери