Останні новини

23.05.2017
Понад двом десяткам учнів Первомайщини, які зайняли призові місця у конкурсі творів на тему «Я – депутат місцевої ради», було вручено заслужені нагороди.
23.05.2017
Медична бригада Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області побувала у Миколаївці – одному з найвіддаленіших сіл Вовчанського району.
Детальніше
20.05.2017
Цінні призи від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області отримали школярі Барвінківщини, які стали переможцями конкурсу творів на тему «Я – депутат місцевої ради».
Детальніше
20.05.2017
Третій раз у Первомайському відбулося яскраве Свято вишиванки, яке вже стало традиційним для міста. Цього року участь у заході взяло близько двох сотень містян, вбраних у нарядні сорочки з самобутніми українськими орнаментами.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери