Останні новини

18.08.2018
У Первомайському районі підбили підсумки збору ранньозернових і зернобобових культур та відзначили кращих працівників сільськогосподарської сфери.
14.08.2018
Учасники конкурсу творів, започаткованого Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області, мають шанс самостійно реалізувати власні ідеї щодо розвитку своїх громад.
Детальніше
10.08.2018
Сорок літрів лимонаду та близько ста учасників – в офісі Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області відбулася доброчинна акція зі збору коштів на лікування онкохворих дітей.
Детальніше
07.08.2018
Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області долучився до участі у всеукраїнській доброчинній акції «День лимонаду».
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери