Останні новини

21.08.2017
Майже п’ять тисяч медичних послуг за п’ять місяців – такий результат роботи медичних бригад Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області у Первомайському районі. У квітні-серпні цього року на Первомайщині було організовано 11 медоглядів, під час яких лікарі проконсультували кілька сотень селян.
19.08.2017
Востаннє цього літа у дитячому таборі «Барвінок» відбувся святковий концерт з яскравими номерами і роздачею пам’ятних подарунків – у закладі провели додому діток з третьої зміни та офіційно оголосили про закриття відпочивального сезону
Детальніше
14.08.2017
Мобільна медична бригада Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області вперше завітала до села Мечебилове Барвінківського району. Лікарі безкоштовно обстежили та проконсультували всіх бажаючих, загалом надавши місцевому населенню 231 медичну послугу.
Детальніше
10.08.2017
Підбито підсумки конкурсу творів «Яскрава особистість поруч зі мною», який проводив серед читачів газети «Наша Слобожанщина» Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери