Останні новини

14.12.2018
Напередодні зимових свят Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області передав продукти харчування сім’ям у Барвінківському районі, в яких є діти або молоді люди з інвалідністю. Привітання і пакунки зі смаколиками отримали 42 родини.
11.12.2018
Мовлення у Барвінківському районі розпочато! Телерадіокомпанія «Слобожанське ФМ», заснована Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області, вже в ефірі на частоті 103,4 FM.
Детальніше
07.12.2018
За 4 роки дії програми «Медицина Харківщини для людей» в області значно скоротилася кількість необстежених сільських мешканців.
Детальніше
03.12.2018
Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області продовжує знайомити молодь з районів зі славетним закладом вищої освіти.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери