Останні новини

19.08.2019
Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області приєднався до формування Національної мережі організацій громадянського суспільства України. Ця мережа дозволить збільшити вплив громадського сектору на державотворчі процеси, а також ефективніше співпрацювати з центральною та місцевою владою.
08.08.2019
Підбиваємо підсумки роботи програми «Медицина Харківщини для людей» у травні-липні. Лікарі Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області об’їздили за цей час 26 віддалених сіл та надали їх жителям 6773 медичні послуги.
Детальніше
28.06.2019
Команда Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області вітає українців зі святом. Шануймо Основний закон і дотримуймося його!
Детальніше
22.06.2019
Вишукані стрижки та зачіски, професійний мейкап, яскравий аквагрим і тату з блискіток – вихованці дитячого табору «Ялинка» під Валками долучилися до свята «Краса Style» та вперше в житті взяли участь у дефіле.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери