Останні новини

23.08.2019
Команда Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області вітає всіх із найважливішими для нашої країни святами.
21.08.2019
Жнива-2019 у Первомайському районі радують результатом: аграрії зібрали 132 тисячі тонн зерна – на 47 тисяч тонн більше, ніж торік. З щедрим урожаєм місцевих сільгосппрацівників привітали на традиційному святі керівники району та благодійники.
Детальніше
19.08.2019
Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області приєднався до формування Національної мережі організацій громадянського суспільства України. Ця мережа дозволить збільшити вплив громадського сектору на державотворчі процеси, а також ефективніше співпрацювати з центральною та місцевою владою.
Детальніше
08.08.2019
Підбиваємо підсумки роботи програми «Медицина Харківщини для людей» у травні-липні. Лікарі Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області об’їздили за цей час 26 віддалених сіл та надали їх жителям 6773 медичні послуги.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери