Останні новини

18.12.2017
Валківська і Площанська загальноосвітні школи отримали великі мультимедійні телевізори в подарунок від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.
16.12.2017
Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області передплатив на 2018 рік районну газету «Знамя труда» для малозабезпечених жителів міста Первомайський і району.
Детальніше
14.12.2017
Двадцять два металопластикових вікна і чотири сталевих двері встановили у Морозівській ЗОШ Балаклійського району в рамках міні-проекту «Вікна, двері поміняти – світла і тепла додати».
Детальніше
12.12.2017
Шість віддалених районів області, вісім кінопоказів і близько тисячі вражених глядачів – така статистика цьогорічного Мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA на Харківщині.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери