Останні новини

18.04.2018
Між Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області та громадською організацією «Освітній маркер» підписано меморандум про співпрацю.
16.04.2018
Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги тепер має сучасний багатофункціональний пристрій, який друкує, копіює та сканує документи.
Детальніше
13.04.2018
25 школярів з села Олександрівка, що на Валківщині, здійснили захоплюючу подорож до світу науки та інформаційних технологій.
Детальніше
10.04.2018
Журі Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області розпочало оцінювання творчих робіт, що беруть участь у конкурсі «Майбутнє моєї громади».
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери