Останні новини

19.09.2018
«Безпека руху – безпека життя» – так називається новий проект Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, який реалізується у співпраці з обласним управлінням патрульної поліції та Харківським театром для дітей та юнацтва.
17.09.2018
Медичне обладнання, зібране канадськими доброчинцями, прибуло на Харківщину.
Детальніше
12.09.2018
Соціальні проекти та інновації, про які має знати вся країна. Стартувало онлайн-голосування за ініціативи, що претендують на всеукраїнську премію Social Project Awards.
Детальніше
10.09.2018
Талановиті молоді люди, які опановують дефіцитну професію конструктора ракетно-космічної техніки, отримуватимуть гранти від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери