Останні новини

15.11.2018
Учні 11 класів Близнюківського ліцею побували на Дні відкритих дверей факультету ракетно-космічної техніки Національного аерокосмічного університету імені Жуковського.
08.11.2018
Конкурс творів «Я – депутат місцевої ради», започаткований Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області, включено до Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні-2018.
Детальніше
07.11.2018
Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області придбав дитячі меблі для садочка «Ялинка» у місті Барвінковому.
Детальніше
02.11.2018
Сотні населених пунктів, десятки тисяч обстежених пацієнтів: вже чотири роки в області працює програма «Медицина Харківщини для людей», завдяки якій у сільській місцевості проводяться безкоштовні медичні огляди.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери