Останні новини

20.02.2018
Близнюківський районний будинок культури розпочав черговий театрально-концертний сезон з новими мікрофонами, проектором, ноутбуком, сценічним освітленням і шторами.
17.02.2018
Школярі з Первомайщини, які вчаться у Біляївському навчально-виховному комплексі, побували у Харкові та відвідали найцікавіші просвітницькі заклади міста – Музей історії комп’ютерної техніки і «ЛандауЦентр».
Детальніше
09.02.2018
Для пенсіонерів, що користуються послугами Первомайського міського територіального центру, відкриваються курси комп’ютерної грамотності.
Детальніше
08.02.2018
Проект «Наукові візити до Харкова» стартував! Першими його учасниками стали учні школи села Вишнева Балаклійського району – 18 дітей з третього по одинадцятий клас.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери