Останні новини

22.10.2018
За фінансової підтримки Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області батьки учнів Близнюківського ліцею облаштували класну кімнату меблями для навчальної літератури.
19.10.2018
Барвінківській та Близнюківській районним лікарням стала у великій пригоді гуманітарна допомога з Канади, яку передав закладам Благодійний фон соціального розвитку Харківської області.
Детальніше
16.10.2018
У садовому підприємстві, створеному за фінансової підтримки Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, повним ходом йде збір яблук.
Детальніше
13.10.2018
На території Дергачівського ліцею № 3 «виросли» «Веселі джунглі» – сучасний ігровий дитячий комплекс з цікавими гірками, тунелями та смугами перешкод. Частину коштів на встановлення майданчика надав Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери