Останні новини

24.05.2018
Радісні посмішки і гордість в очах – свої призи та дипломи за перемогу у конкурсі «Майбутнє моєї громади» отримали учні Близнюківщини.
22.05.2018
У Балаклійському і Великобурлуцькому районах нагородили школярів-переможців творчого конкурсу Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.
Детальніше
19.05.2018
Майже тридцять учнів з Первомайщини стали призерами конкурсу творів «Майбутнє моєї громади», організатором якого є Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.
Детальніше
18.05.2018
Четвертий рік поспіль лікарі-волонтери приїжджають до села Червона Хвиля Великобурлуцького району – і четвертий раз збирають аншлаг у місцевій амбулаторії.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери