Останні новини

17.10.2017
Виїзна медична бригада Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області провела медогляд у селі Малий Бурлук Великобурлуцького району.
13.10.2017
14 жовтня вся країна вшановує своїх мужніх захисників, які зі зброєю у руках боронять мир і тепло в українських оселях.
Детальніше
10.10.2017
Доброчинці видали і презентували унікальну збірку, до якої увійшли найцікавіші ідеї школярів Харківської області щодо покращення життя у місцевих громадах. Збірку буде розіслано чиновникам і депутатам для подальшої реалізації цих ідей на місцях.
Детальніше
06.10.2017
10 жовтня у прес-центрі «Накипело» буде презентоване видання, в якому зібрані найцікавіші ідеї школярів Харківщини щодо покращення життя у сільській місцевості.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери