Останні новини

16.07.2018
У Великобурлуцькому районі через плутанину в документах одну й ту ж земельну ділянку віддали у власність двом різним людям. Юрист Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області з’ясував, у чому була помилка, та допоміг її виправити.
11.07.2018
У Миронівському навчально-виховному комплексі, що в Первомайському районі, повним ходом йде підготовка до навчального року. Кошти на придбання облицювального матеріалу школі надав Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.
Детальніше
05.07.2018
Відродження яблуневих садів на Валківщині йде за планом: з понад п’яти тисяч занедбаних дерев ожило та почало плодоносити більше 60 %. Це результат майже трирічної роботи садового підприємства, створеного за фінансової підтримки Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.
Детальніше
04.07.2018
До табору «Ялинка», що у Валківському районі, приїхали на оздоровлення дітлахи, якими опікується Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.
Детальніше

Про фонд

 виникла в листопаді 2014 року. Але ситуація в країні дещо відтермінувала її втілення. Офіційно Фонд було засновано у червні 2015-го. Його створили небайдужі люди, які об'єдналися, щоб змінити ситуацію в країні. Це представники різних суспільно-демократичних організацій Харкова та області, представники бізнесу — люди, які діють у тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

 — здійснення благодійної діяльності, спрямованої на економічний, духовний, інтелектуальний, культурний та особистий розвиток людини та суспільства в цілому.

не бездіяти, а об'єднати сили та знання, залучити спеціалістів і допомогти співвітчизникам — дати їм надію і можливість змінити своє життя.

спрямовано на впровадження тих проектів, яких зараз найбільше потребують жителі області: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, сприяння розвитку територіальних громад, підтримка дитячих садків і шкіл та ін.

Наші партнери