16 шкіл Вовчанщини отримали канцтовари від Фонду соціального розвитку

10.10.2016
16 шкіл Вовчанщини отримали канцтовари від Фонду соціального розвитку

 

Офісний папір, маркери, ручки, олівці та степлери – Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області зробив освітянам Вовчанського району корисний подарунок до Дня вчителя. Набори з канцелярським приладдям були передані колективам шкіл після святкових урочистостей, організованих районною та міською владою.

У Вовчансько-Хутірській школі працює 20 вчителів, які навчають 107 учнів. Щодня у своїй роботі педагоги використовують канцелярські дрібнички – для діловодства, оформлення інформаційних стендів, підготовки видаткових матеріалів для дітей. Папір, скріпки та ручки закінчуються швидко, тому запаси канцтоварів треба регулярно поповнювати – іноді за власний рахунок. Подарунку від Фонду у школі дуже зраділи: кажуть, канцелярії вистачить на кілька місяців.

«Цей подарунок дуже до речі – це те, що нам необхідно кожен день. З бюджету практично нічного не виділяється на канцтовари, тому інколи за свій кошт купуємо, інколи хтось подарує – сільська рада, фермери. Канцелярію від Фонду ми вже розподілили: кожному класу ручки, папір роздали, в кабінет математики – лінійки, педагогу-організатору – кольоровий папір, файли. Подарунком ми дуже задоволені, велике-велике спасибі!», - дякує директор Вовчансько-Хутірської загальноосвітньої школи Тетяна Гужа.

Канцелярське приладдя від благодійників отримали 16 шкіл Вовчанського району. Регіональний представник Фонду соціального розвитку Віталій Подгорний зазначає, що це не разовий захід – допомога освітнім закладам Вовчанщини надається постійно.

«Підтримка шкіл, садочків – це пріоритетний напрямок діяльності Фонду. Ми допомагаємо проводити на Вовчанщині спортивні змагання, надаємо адресну допомогу школам, виступаємо спонсорами культурних заходів, таких як фестиваль «Перлини Слобожанщини», - розповідає Віталій Подгорний.

Фонд соціального розвитку Харківської області веде доброчинну діяльність з липня минулого року. Його мета – зменшити соціальну напругу у суспільстві, сприяти економічному, культурному та духовному зростанню нашого регіону. Задля цього Фонд проводить благодійні медичні огляди населення, надає безкоштовну правову допомогу, підтримує заклади соціальної сфери, сприяє створенню нових робочих місць на селі та впровадженню реформи децентралізації. Девіз Фонду – «Відповідальна допомога».