«Барвінкове» літо триває!

19.07.2017
«Барвінкове» літо триває!

 

Дитячий табір «Барвінок» у селі Курулька приймає другу зміну відпочивальників. 5 липня до закладу приїхало 65 дітлахів з різних куточків Харківщини та з Луганської області. Більшість юних  гостей – вже досвідчені барвінчата, які з року в рік повертаються до улюбленого табору.

13-річний Саша Воронкін прибув до «Барвінку» з селища Близнюки. Минулого року хлопець вперше приїхав сюди на відпочинок – і просто закохався у це місце. Тож коли цього літа батьки запропонували йому вибір – табір на Чорному морі в Одеській області або «Барвінок», він не вагався ані секунди.

«Я дуже чекав поїздки у цей табір! Ми домовилися з друзями, з якими я познайомився тут минулого року, що цього літа знову зустрінемося у «Барвінку». Так і сталося. Я дуже радий, що ми всі тут зібралися!», - каже хлопець.

З відкриттям другої зміни дітей привітали представники місцевої влади та благодійних фондів, які надають табору матеріальну й організаційну підтримку. Це Фонд соціального розвитку Харківської області та фонд «Дар». Гості посвятили дітлахів у барвінчата, зав’язавши кожному традиційну краватку, та виступили з коротким вітальним словом.     

 «Приємно бачити знайомі обличчя – багатьох з вас я пам’ятаю ще з минулого літа, - звернувся до дітей Ігор Макаревич, координатор Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області у Барвінківському районі. - Те, що ви знову повернулися до “Барвінку”, - найкращий комплімент для персоналу табору і для нашого Фонду. Попереду на вас чекає багато цікавинок, тож бажаю усім гарного та незабутнього відпочинку!».

«Цей табір - справжня перлина Барвінківщини. Тут немає моря, зате є мальовничі пейзажі, цілюще повітря та чуйний колектив, який прагне догодити кожній дитині, - зазначив голова Барвінківської райдержадміністрації Володимир Ромах. - Я радий, що цей табір фактично став всеукраїнським, адже сюди приїжджають відпочивати не лише з усієї Харківщини, але й з інших областей».

Цього літа «Барвінок» приймає особливих гостей – учнів Щастинської санаторної школи-інтернату (Луганська область). На першій зміні у таборі побувало 15 луганських школярів, ще 30  оздоровляться тут протягом другої зміни. Діти з Луганщини відпочивають у «Барвінку» безкоштовно – путівки їм оплатив Благодійний фонд «Дар».

«Наш Фонд опікується кількома дитячими таборами, але «Барвінок» для нас – особливий проект. Минулого року, коли ми почали співпрацювати з цим закладом, відгуки про нього  були дуже гарні. Тож цього року ми привезли сюди на відпочинок дітей з Луганської області. На другій зміні буде оздоровлено 30 дітей: 15 – протягом перших десяти днів і ще 15 – протягом наступних  десяти днів», - розповіла голова правління Благодійного фонду «Дар» Валентина Подгорна.

Усі діти, які приїхали до «Барвінку» на другу зміну, отримали подарунки від фонду «Дар» - яскраві щоденники друзів. Вихованці табору зможуть записувати у них враження від відпочинку, а також  адреси і телефони своїх нових товарищів.

Як і минулої зміни, для дітей підготували насичену розважально-навчальну програму. Окрім традиційних конкурсів і змагань на них чекають різноманітні майстер-класи від студентів Української Академії Лідерства, зайняття з англійської мови, цікаве спілкування та екскурсія до Святогірської лаври.