Безкоштовна правова допомога тепер доступна і жителям Валківщини

30.05.2016
Безкоштовна правова допомога тепер доступна і жителям Валківщини

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області відкрив у Валках громадську юридичну приймальню, де на безоплатній основі всім бажаючим надається первинна правова допомога.

Консультацію юриста можна отримати з різних питань, починаючи з оформлення пенсії, житлової субсидії та закінчуючи земельними відносинами, вступом у спадщину. Спеціаліст не тільки надасть роз’яснення, але за необхідності допоможе скласти заяву, скаргу або інший документ правового характеру. Якщо ж з’ясується, що відвідувачу потрібне представництво у суді або адвокатські послуги, юрист Фонду підкаже, де і як отримати вторинну правову допомогу.

"Сьогодні у районах Харківщини фактично відсутня система надання юридичних послуг населенню, а приватні консультації людям, як правило, не по кишені. Особливо гостро ця проблема стоїть у сільській місцевості, де доступ до інформації, до Інтернету дуже обмежений. Щоб підвищити правову компетентність населення, Фонд соціального розвитку відкриває у Харківській області громадські юридичні приймальні, де консультації надаються безкоштовно. Досвід інших районів показав, що така форма роботи з людьми дійсно ефективна – впевнений, так само буде і на Валківщині", - зазначає голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.

Юридична приймальня Фонду знаходиться у Валках за адресою: вул. Стадіонна, буд. 4, другий поверх, кімната № 2. На відвідувачів тут чекають кожного буднього дня з 8.00 до 17.00, перерва – з 13.00 до 14.00. Щоб отримати безкоштовну юридичну консультацію, не треба пред’являти паспорт або будь-яке інше посвідчення особи. А ось документи, які стосуються справи, бажано з собою прихопити, щоб спеціаліст міг дати вичерпну відповідь на запитання.

Громадські юридичні приймальні Фонду соціального розвитку працюють також у Близнюківському, Первомайському, Барвінківському та Балаклійському районах Харківської області.