Безкоштовні медогляди у Великобурлуцькому районі

31.08.2016
Безкоштовні медогляди у Великобурлуцькому районі

 

Кожен селянин повинен мати доступ до якісних медичних послуг, впевнені у Благодійному фонді соціального розвитку Харківської області. Саме тому медбригади Фонду регулярно відвідують Великобурлуцький район, надаючи людям можливість безкоштовно пройти обстеження та проконсультуватися з висококваліфікованими лікарями.

За весь час роботи медичних бригад – а це майже рік – на Великобурлуччині було проведено 28 благодійних медоглядів. Загальна кількість послуг, які харківські лікарі надали місцевим жителям, перевищує 7 тисяч. У деяких селах спеціалісти побували вже двічі та пересвідчилися, що їхні зусилля не даремні: частина пацієнтів пройшла рекомендоване лікування і стала почувати себе краще.

«Люди надзвичайно задоволені, їм дуже зручно, що лікарі приїжджають до них, а не навпаки. Мало хто з селян має час, гроші та здоров’я, щоб дістатися до районної лікарні, не кажучи вже про харківські медзаклади, - каже представник Фонду в Великобурлуцькому районі Ігор Філімонов. – Після кожного медичного огляду я чую багато слів вдячності, люди питають, коли лікарі приїдуть ще».

Харківські медики продовжують виконувати свою благодійну місію, у тому числі у Великобурлуцькому районі. Наступний медогляд планується провести 25 серпня у селі Вільхуватка.