Безкоштовні юридичні консультації для всіх

10.03.2017
Безкоштовні юридичні консультації для всіх

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області безкоштовно надає первинну правову допомогу жителям міста Первомайський та району. Порадитися з юристом можна у громадській юридичній приймальні Фонду або під час виїзного консультування населення.

Роз’яснення законів та інших нормативних актів, допомога у складанні документів, надання правової інформації – ось які послуги доступні жителям Первомайщини завдяки благодійникам. З початку цього року юристи проконсультували близько ста людей, а за весь час роботи приймальні – понад півтори тисячі. Деяких відвідувачів у юридичній приймальні Фонду вже знають в обличчя, бо ті приходять сюди не вперше.

«Я, можна сказати, постійний клієнт чи, точніше, заявник, адже грошей за консультацію тут не беруть, - каже мешканка села Роздолля Валентина Зінченко. – В перший раз я запитувала, як переписати квартиру на правнучку. Мені все детально розповіли, пояснили, куди треба звернутися, попередили про правові наслідки. Тож тепер, коли виникають питання, я йду до юридичної приймальні Фонду. Тут мені порадили, як розірвати договір купівлі-продажу, як оформити субсидію – я дуже задоволена і вдячна юристам за допомогу!».

Громадська юридична приймальня Фонду розташована у місті Первомайському за адресою: вул. Бугайченка, 36, к. 21. Вона працює по буднях з 8.00 до 17.00, обідня перерва – з 12.00 до 13.00. Також юрист веде прийом населення у селах району – дати виїзних консультацій визначаються за погодженням з сільськими радами.  Телефон для довідок: 095-179-62-41, 068-317-60-45.