Безкоштовні юридичні консультації для жителів Балаклійщини

09.03.2017
Безкоштовні юридичні консультації для жителів Балаклійщини

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області надає населенню Балаклійського району первинну правову допомогу. Отримати безкоштовну консультацію можна у громадській юридичній приймальні Фонду або під час виїзних прийомів у селах району.

Від майнових питань до побутових – на кожен запит юрист дасть вичерпну відповідь. За необхідності він розповість про останні законодавчі зміни, розтлумачить значення діючих нормативних актів, опише наслідки тих чи інших правових дій, допоможе скласти заяву, договір або скаргу. Консультації надаються безкоштовно, двері громадської юридичної приймальні Фонду відкриті для всіх. На сьогодні правову допомогу отримали кілька сотень жителів Балаклійщини.

«Найчастіше люди цікавляться, як прийняти спадщину, де можна виправити помилки у документі, як домогтися призначення аліментів на дитину. Але бувають і нестандартні звернення, - розповідає консультант громадської юридичної приймальні Фонду у Балаклійському районі Сероп Мнацаканян. - Наприклад, нещодавно на консультацію приходив молодий дідусь, який хотів переписати будинок на свого кількамісячного онука. Я зауважив, що подібні питання – компетенція нотаріуса, пояснив різницю між договором дарування та заповітом, розповів, які знадобляться документи. Чоловік лишився задоволений консультацією, щиро дякував за роз’яснення».

Громадська юридична приймальня Фонду розташована у Балаклії за адресою: вул. Соборна, 96. Режим роботи – по буднях з 9.00 до 17.00. Раз на тиждень юрист проводить виїзні консультації у селах району. Уточнити графік виїздів можна за телефоном: 095 424 81 36.