Безкоштовні юридичні консультації для жителів Великобурлуччини

27.02.2017
Безкоштовні юридичні консультації для жителів Великобурлуччини

 

У Великому Бурлуці веде роботу громадська юридична приймальня Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Кожен мешканець селища або району може безкоштовно отримати тут первинну правову допомогу.   

З початку року до юридичної приймальні Фонду звернулося понад 30 чоловік. Зазвичай люди просять допомогти їм оформити спадщину, підготувати правові документи, вирішити земельні або побутові спори. За консультацією звертаються і ті, хто має проблеми з призначенням пенсії. 

«Нещодавно був випадок – жительці Великого Бурлука відмовили у призначенні пенсії держслужбовця. Районне управління Пенсійного фонду мотивувало це тим, що нібито не вистачає відповідного стажу, - розповідає консультант юридичної приймальні Фонду у Великобурлуцькому районі Микола Апухтін. - Я порадив жінці звернутися до обласного управління та допоміг скласти звернення, у якому були наведені докази того, що вона дійсно перебувала на державній службі необхідний термін. Днями ця жінка мені дзвонила і дякувала за допомогу – їй таки призначили пенсію держслужбовця, визнали, що вона має на це право».

Громадська юридична приймальня Фонду знаходиться у Великому Бурлуці на вулиці Центральній, 22. Вона працює щоденно з 8.30 до 16.30,  крім вихідних та святкових днів. Також юрист веде прийом населення у селах району – дати виїзних консультацій визначаються за погодженням з сільськими радами. Телефон для довідок: 095-693-59-36.