Безкоштовна правова допомога для жителів Барвінківщини

04.04.2017
Безкоштовна правова допомога для жителів Барвінківщини

У квітні виповнюється рік, як у Барвінківському районі розпочала роботу громадська юридична приймальня Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. За цей час безкоштовні консультації отримали кілька сотень мешканців райцентру та навколишніх сіл.

Поінформувати, роз’яснити, допомогти скласти документи – такі завдання стоять перед спеціалістами юридичної приймальні Фонду. З яким би питанням не звернулася людина, їй обов’язково надається вичерпна консультація. Якщо ж питання можна вирішити тільки у суді або у нотаріуса, юристи підказують, куди саме слід звернутися та які документи треба зібрати.   

Щоб правова допомога була доступна кожному жителю Барвінківщини, щотижня проводяться виїзні прийоми у селах. Такий формат консультування дуже зручний для селян: вони можуть отримати відповіді на свої питання, не витрачаючи час і гроші на поїздку до райцентру. Найчастіше люди приходять на зустріч з юристом, щоб врегулювати земельні або майнові відносини.

«Мені знадобилася консультація щодо купівлі будинку. Дім, який я уподобав, мав аж 7 спадкоємців, які до того ж не оформили належним чином спадщину, - розповідає мешканець села Червоне Сергій Іванович. - Завдяки порадам юриста мені вдалося владнати питання з документами – тепер я впевнений у тому, що в майбутньому ніхто не зазіхатиме на мою власність. Дуже добре, що є можливість безкоштовно проконсультуватися з грамотним спеціалістом – дякую за це!».

Дати виїзних консультацій узгоджуються з сільськими радами – саме у сільраді можна дізнатися, коли відбудеться найближчий прийом. У Барвінковому громадська юридична приймальня Фонду знаходиться за адресою: вул. Центральна, 4. Режим роботи – з 8.00 до 17.00 кожен будній день. Довідки за телефоном: 050 325 49 37.