Благодійні медогляди для селян Валківщини

12.06.2018
Благодійні медогляди для селян Валківщини

Медичні бригади Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області четвертий рік поспіль їздять по селах регіону та безкоштовно обстежують місцеве населення. Не залишається поза увагою лікарів-волонтерів і Валківський район. У травні спеціалісти провели медогляд у Шарівці, а на початку червня завітали до Ков’яг.

Пенсіонер Юрій Северінов хворіє на цукровий діабет і має проблеми з очима, тому мусить пильно стежити за своїм здоров’ям. Однак їздити на профілактичне обстеження до районної або обласної лікарні чоловікові важко – вік вже досить поважний. Саме тому Юрій Дмитрович обов’язково відвідує виїзні медичні огляди, організовані Фондом соціального розвитку Харківської області.     

«Я вже третій раз приходжу на благодійний медогляд. Дуже задоволений лікарями і взагалі Фондом, тому що він допомагає нам безкоштовно пройти спеціалістів, гарно все організовано. Мені ось 78 років буде, вибратися до лікарні складно, а завдяки Фонду можна просто у селі обстежитися, отримати консультацію. Під час спілкування всі спеціалісти дуже уважні, всі гарно мене приймали», - розповідає мешканець Ковяг Юрій Северінов