Благодійна допомога до нового навчального року

07.08.2018
Благодійна допомога до нового навчального року

До 1 вересня залишається все менше часу, тож у закладах освіти Первомайського району повним ходом йде підготовка до навчального року. До цього процесу долучився і Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. Зокрема, Фонд виділив Миронівському НВК кошти для закупівлі облицювальної плитки, а також подарував розвиваючі ігри та книжки садочку у Біляївці.

Наразі у Миронівському навчально-виховному комплексі тривають роботи з заміни системи опалення – замість старих труб і батарей встановлюються нові сучасні.  Як тільки це буде зроблено, в єдиному у закладі внутрішньому туалеті з’явиться ще й нова плитка. Оновлено буде і підлогу в шкільному вестибюлі на площі 85 квадратних метрів. Кошти для закупівлі плитки – понад 10 тисяч гривень – Фонд вже перерахував.

«Косметичний ремонт ми робимо щорічно, а ось плитку у вестибюлі не міняли з 1975 року, коли була побудована школа, - розповідає директор Миронівського НВК Надія Полякова. - Зараз це просто необхідно зробити, бо, по-перше, частину підлоги зруйновано через заміну опалення, а по-друге, внутрішній тамбур, що був у вестибюлі, ми перенесли назовні, на ганок. Тобто ми розширили вестибюль, і тепер треба привести підлогу до ладу. Грошей на це школа не має, тому ми і звернулися до Фонду».

Також доброчинці передали дошкільному підрозділу Біляївського НВК книжки, розмальовки, пісочні картинки та набори для творчості від Благодійного фонду «Ранок Україна». Вихователі використовуватимуть ці матеріали для проведення занять, для ігор з дітками.

«Вони нам стануть у великій пригоді – будемо читати, будемо грати, і розмальовки дітки полюбляють. Це ж дитячий садочок, і коли з’являється щось цікаве, нове, діти дуже задоволені. Навіть та сама казка – вона обов’язково має бути у садку. Тож велике спасибі від нашого педагогічного колективу і, звісно, від наших малят!», - каже Тетяна Кузьменко, вихователь дошкільного підрозділу Біляївського НВК.

Нагадаємо, Благодійний фонд соціального розвитку з 2015 року реалізує програму «Всебічний освітній та культурний розвиток дітей в Харківській області». Ця програма передбачає підтримку дитячих навчальних закладів, бібліотек, будинків культури, оздоровчих таборів у сільській місцевості.