Благодійний фонд придбав для потреб сімейної медицини Близнюківщини багатофункціональний пристрій.

25.04.2018
Благодійний фонд придбав для потреб сімейної медицини Близнюківщини багатофункціональний пристрій.

В зв’язку з впровадженням медичної реформи виникла необхідність комп’ютеризації закладів первинної ланки, що є обов’язковою складовою заключення декларацій з пацієнтом.Враховуючи те, що сімейний лікар може обслуговувати  1800 пацієнтів, терапевт - 2000, а педіатр - 900, потік громадян до лікарів щоденно збільшується.  Однак, мають місце проблеми з комп’ютерною технікою.

Головний лікар КНП «Близнюківський РЦПМД» Геннадій Павлюк звернувся до Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області з проханням придбати для потреб сімейної медицини Близнюківщини багатофункціональний пристрій  або принтер.

Рішення керівництвом Фонду було прийнято негайно, техніку придбано і вручено головному лікарю сімейної медицини саме в день відзначення 95-ої річниці утворення Близнюківського району. Передав пристрій заступник директора ТОВ «Європейський фонд розвитку» Андрій Воронкін. «Я чудово розумію необхідність багатофукціонального пристрою для сімейної медицини саме зараз - в період укладання угод між лікарем і пацієнтом, - говорить Андрій Воронкін, -  я сам, вручивши подарунок від Благодійного фонду соціального розвитку, відразу підписав з Геннадієм Павлюком декларацію. Цьому лікарю я довіряю здоров’я і своє, і своєї родини.».

Новенький пристрій вже працює в кабінеті, де уповноважена особа займається виключно укладанням угод, і набагато спрощує та прискорює роботу лікарів.