Благодійники підтримали талановитих школярів

10.09.2018
Благодійники підтримали талановитих школярів

Троїцький навчально-виховний комплекс тепер має власне музичне обладнання. Спеціалізовану колонку, яка дозволить проводити різноманітні заходи та репетиції, до свята Першого дзвоника закладу подарував Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Учні Троїцького НВК – неодмінні учасники пісенних і танцювальних конкурсів та фестивалів. Талановиті школярі щороку здобувають призові місця як на рівні Первомайського району, так і всієї Харківщини. Втім, перемоги даються їм радше всупереч, аніж завдяки, бо сприятливих умов для підготовки до творчих змагань у закладі немає. Головна проблема – відсутність музичної техніки. На репетиціях доводиться використовувати примітивні портативні колонки, а для проведення свят – орендувати обладнання у сільського клубу.

«Ситуація була майже безвихідна, тож ми набралися сміливості та звернулися по допомогу до Фонду соціального розвитку Харківської області. І ось – маємо тепер сучасну музичну колонку, - розповідає Олена Шалімова, педагог-організатор, вчитель початкових класів Троїцького НВК. - Ви навіть не уявляєте, наскільки це для нас важливий подарунок! В мене аж мурахи по шкірі від радості! Я працюю четвертий рік в цій школі – і ця проблема з музикою просто вже до розпачу доводила. Нарешті її вирішено!».

Подарунок закладу передав представник Фонду у Первомайському районі Микола Тарасенко.

«Нехай кожне свято, кожен захід у школі проходить із гарним музичним супроводом, весело та яскраво. Бажаю учням великих перемог – як творчих, так і в навчанні! А ми, дорослі, будемо і надалі підтримувати школярів та радіти їх успіхам», - зазначив Микола Володимирович.

Нагадаємо, Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області з 2015 року реалізує у Первомайському році ряд доброчинних програм, в тому числі програму, спрямовану на освітній і культурний розвиток дітей.