Близнюківська ЦРЛ отримала гуманітарну допомогу з Канади

30.10.2018
Близнюківська ЦРЛ отримала гуманітарну допомогу з Канади

Завдяки канадській гуманітарній допомозі у Близнюківській районній лікарні частково оновилося приладдя, яке медики використовують у повсякденній роботі. Про те, щоб заклад отримав обладнання з Канади, подбав Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Електрифіковані лікарняні ліжка, пересувний столик для медикаментів, інвалідні візки – тепер це приладдя використовується для обслуговування пацієнтів Близнюківської районної лікарні. Канадські візки зручні та функціональні, вони дозволяють з комфортом перевозити по закладу хворих, які не можуть ходити, для проведення додаткових обстежень – рентгенологічного, ультразвукового та інших. Електрифіковані ліжка вже встановлені в палатах інтенсивної терапії: два – в хірургічному відділенні, одне – в терапевтичному. В цих палатах лежать найтяжчі хворі, які потребують особливих умов.

«Для лежачих пацієнтів важливий якісний догляд – і канадські ліжка дозволяють його забезпечити. Вони дуже функціональні, з гарними матрацами м’якими, які легко миються. Тому дуже дякуємо Канаді!», - каже Микола Грушак, заступник головного лікаря з економічних питань Близнюківської ЦРБ.