Для зручності пасажирів

02.09.2016
Для зручності пасажирів

 

Триває реалізація міні-проекту Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області зі встановлення зупинок громадського транспорту у найвіддаленіших куточках регіону. Цього разу новенька зупинка з’явилася у Борівськомурайоні — у селі Вище Солоне.

  Для місцевих жителів поява зупинки для очікування транспорту стала дуже приємним сюрпризом. Адже до цього люди чекали на автобус просто на узбіччі. Особливо зраділи зупинці місцеві школярі, які їздять на навчання у сусідні села, тому що у Вищому Солоному школи немає. Кожного буднього дня дітей забирає та привозить назад шкільний автобус.

 «Ми вдячні фонду за те, що у нас в селі з’явилася автобусна зупинка. Це дуже доречно, бо у школу, зі школи їздять діти, учителів у нас живе багато. Тепер і дітям, і дорослим є де перечекати негоду — сховатися від дощу або від сонця у спекотні, як зараз, дні. Та й просто, коли люди йдуть до крамниці за покупками, вони можуть присісти на зупинці та перепочити, почекати когось», — каже голова Вищесолоненської сільської ради Лідія Кириченко.

 Село Вище Солоне, в якому мешкає кілька сотень людей, знаходиться у 20-ти кілометрах від районного центру. Тричі на тиждень звідси до Борової ходить автобус, і тепер чекати на нього стало значно зручніше. «Дуже дякуємо фонду за те, що зробили для нас зупинку. Нам, жителям села Вище Солоне, вона дуже потрібна», — зазначає місцева мешканка Тетяна Шевченко. Нагадаємо, на кошти фонду було виготовлено шість автобусних зупинок, одну з яких вже встановили у селі Алісівка Близнюкі вського району.Також нові зупинки з’являться на Барвінківщині, Первомайщині.