Добрі справи Фонду соціального розвитку на Борівщині

06.11.2016
Добрі справи Фонду соціального розвитку на Борівщині

 

13 шкіл  Борівського району отримали набори канцелярського приладдя, а амбулаторія сімейної медицини смт Борова – нові меблі для кабінетів. Допомогу закладам надав Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Завідуюча Марина Степаненко згадує, що коли у 2013 році амбулаторію було відокремлено від Борівської районної лікарні, приймати пацієнтів доводилося в одному-єдиному кабінеті, та й той був майже порожній. Жінці вдалося домовитися про виділення додаткових приміщень, замінити лікарняні ліжка, придбати деяку оргтехніку, пральну машинку. Все це – за спонсорські кошти. А нещодавно було зроблено ремонт в кабінеті сімейного лікаря, тож гостро постало питання про купівлю нових меблів.

«Цей кабінет був чи не найгірший, і меблі геть старі. Шафа стояла на цеглинках. А грошей на заміну, звісно ж, не було, - розповідає завідуюча Борівською амбулаторією сімейної медицини Марина Степаненко. – Я звернулася до Фонду соціального розвитку, і мені зголосилися допомогти. Фонд перерахував кошти, на які ми закупили полиці, шафи, тумбочки – їх вистачило не тільки для кабінету сімейного лікаря. Тепер там, де ведеться прийом дорослого населення, ми меблями забезпечені. Дуже дякуємо за це Фонду!».                

Допомога амбулаторії була надана в рамках програми Фонду «Медицина Харківщини для людей», яка передбачає проведення безкоштовних медоглядів, а також підтримку медичних закладів у сільській місцевості.

«Незважаючи на мізерне державне фінансування, сільські медики намагаються створити прийнятні умови для своїх пацієнтів – часто за власні кошти. Ми завжди готові простягнути руку допомоги таким ентузіастам, які щодня піклуються про здоров’я людей, рятують їм життя», - зазначає голова правління Фонду соціального розвитку Євген Шаповал.

Трохи раніше благодійники передали 12 загальноосвітнім школам Борівського району канцелярські вироби.  У кожному наборі – офісний папір, файли, ручки, степлери, маркери, олівці та інші корисні дрібнички. Такі речі щодня використовуються для діловодства, але коштів на це держава не виділяє, тож подарунок Фонду виявився дуже доречним.  Доброчинці з радістю передали додатковий набір канцтоварів ще й Борівській дитячо-юнацькій спортивній школі. 

«Ми почули про те, що Фонд закупив канцелярію для шкіл, і попросили регіонального представника Фонду Світлану Крикун долучити наш заклад до участі у цій благодійній акції. Дуже приємно, що нам пішли назустріч – тепер ми забезпечені канцтоварами на кілька місяців вперед. Дякуємо!», - каже директор Борівської ДЮСШ Юрій Гамора.

Фонд соціального розвитку Харківської області веде доброчинну діяльність з липня минулого року. Його мета –  зменшити соціальну напругу у суспільстві, сприяти економічному, культурному та духовному зростанню нашого регіону. Задля цього Фонд проводить благодійні медичні огляди населення, надає безкоштовну правову допомогу, підтримує заклади соціальної сфери, сприяє створенню нових робочих місць на селі та впровадженню реформи децентралізації. Девіз Фонду – «Відповідальна допомога».