Доброчинці та аграрії допомогли замінити дах храму у Старій Водолазі

05.02.2018
Доброчинці та аграрії допомогли замінити дах храму у Старій Водолазі

Замість дірявого шиферу – утеплена та яскрава металева покрівля: Свято-Покровський храм у селі Стара Водолага отримав новий сучасний дах. Кошти на його зведення надали сільськогосподарські підприємства Нововодолажчини, агрокомпанія AgroGeneration і Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Дах будівлі колишньої колгоспівської їдальні, у якій нині розміщується храм, був геть дірявим і старим – у негоду проводити служби було неможливо. Два роки тому місцева релігійна громада почала збирати гроші на проведення покрівельних робіт. Настоятель храму отець Димитрій стукав в усі двері, звертався скрізь – але марно. Справа зрушила з місця, коли восени 2017 року ініціативу вірян підтримала компанія AgroGeneration. Керівник Східного кластеру компанії Володимир Ткаченко організував збір коштів та залучив до цього Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

«Храм – це духовний і культурний осередок села. Хоча у Старій Водолазі мешкає небагато наших пайовиків, ми відгукнулися на прохання цієї релігійної громади і допомогли з ремонтом. Бо AgroGeneration – соціально відповідальне підприємство. І турбота про людей, про громади – це головні пріоритети у нашій роботі», - пояснює Володимир Ткаченко, керівник Східного кластеру агрокомпанії AgroGeneration.                     

Перший внесок на новий дах – 30 тисяч гривень – зробив Фонд соціального розвитку Харківської області. Також кошти на ремонт храму перерахувала агрокомпанія AgroGeneration,  відгукнулися на прохання вірян й інші аграрії: генеральний директор СТОВ «Лан» Сергій Байрачний, керівник ПСП «Нове життя» Владислав Бутенко, генеральний директор ТОВ «Норма» Ігор Немашкало. Харківська будівельна компанія «Отіса» зголосилася виконати усі ремонтні роботи безкоштовно – і до новорічних свят новий дах було зведено.