Фонд відкриває юридичні приймальні в Близнюківському районі

02.04.2016
Фонд відкриває юридичні приймальні в Близнюківському районі

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області розпочав реалізацію програми, метою якої є інформування сільського населення щодо реформи децентралізації та надання консультацій з цього приводу. В рамках даної ініціативи у Близнюківському районі з'являться дві громадські юридичні приймальні Фонду.

Одна приймальня відкриється безпосередньо в Близнюках за адресою: вулиця Свободи (раніше – Радянська), 32, а друга буде мобільною. Передбачається, що юридична приймальня на колесах буде їздити по селах Близнюківського району і надавати місцевим жителям консультації з питань, пов’язаних з децентралізацією. Про приїзд юристів-волонтерів населення оповіщатиметься заздалегідь.

"Законодавство постійно змінюється, особливо зараз, коли в Україні проводиться реформа місцевого самоврядування. А жителям сільської місцевості зазвичай нема де отримати актуальну інформацію, нема з ким порадитися, якщо виникають питання. Тому на прохання громади Близнюківського району ми відкриваємо там юридичні приймальні, які надаватимуть людям консультативно-правову допомогу. Мова не йде про те, що наші юристи представлятимуть інтереси сільських жителів у судах, вони займатимуться лише консультуванням", - пояснює голова правління Фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.

Громадські юридичні приймальні почнуть свою роботу вже у березні цього року. Скористатися їхніми послугами зможуть усі бажаючі, консультативно-правова допомога надаватиметься безкоштовно.