Фонд соціального розвитку надав на Близнюківщині п'ять з половиною тисяч тисяч медичних послуг

20.11.2016
Фонд соціального розвитку надав на Близнюківщині п'ять з половиною тисяч тисяч медичних послуг

 

Кожен десятий житель Близнюківського району взяв участь у благодійній медичній програмі Фонду соціального розвитку Харківської області. В ході  медоглядів, які проводилися у сільських ФАПах та амбулаторіях, людей безкоштовно обстежували і консультували висококваліфіковані лікарі з Харкова. З березня по жовтень Фонд організував на Близнюківщині 21 благодійний медогляд, надавши населенню понад п’ять з половиною тисяч медичних послуг.

Мета доброчинців – зробити якісну медицину доступною жителям сільської місцевості. Для цього було сформовано три медбригади зі спеціалістів різного профілю – кардіологів, лікарів ультразвукової діагностики, гінекологів, окулістів, травматологів, невропатологів. Кожну бригаду забезпечили переносним УЗД-апаратом, електрокардіографом і глюкометром, щоб можна було проводити дослідження та на основі результатів виявляти захворювання, патології. За попередньою домовленістю лікарі приїжджають до ФАПів, амбулаторій та приймають людей – до останнього пацієнта.

«Наша медична програма діє по всій Харківській області, але Близнюківському району ми приділили особливу увагу, бо він – один з найвіддаленіших від обласного центру. Мало хто з селян, тим більше похилого віку, може поїхати до Харкова, щоб отримати консультацію спеціаліста. Тож ми надаємо їм можливість проконсультуватися з лікарем, не полишаючи рідне село», - зазначає голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.

«Люди дуже вдячні за таку допомогу, тим більше що всі послуги безкоштовні, - додає координатор Фонду у Близнюківському районі Андрій Воронкін. – І співробітники ФАПів, і самі селяни вже знають про цю благодійну програму та просять, щоб медбригади приїжджали до них ще».

У цьому році робота медичних бригад Фонду завершена. Виїзди буде поновлено вже наступного року, як тільки покращаться погодні умови.