Фонд соціального розвитку провів на Зміївщині 12 благодійних медоглядів

23.09.2016
Фонд соціального розвитку провів на Зміївщині 12 благодійних медоглядів

 

Жителі Зміївського району безкоштовно отримали понад 3 тисячі медичних послуг від лікарів Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Протягом року виїзні медбригади Фонду провели комплексні медичні огляди у 12 населених пунктах району.

Хоча Зміївщина знаходиться неподалік Харкова та має власну розгалужену систему медичних закладів, більшість місцевих жителів не приділяють своєму здоров’ю достатньо уваги. Як результат, під час оглядів лікарі-волонтери виявили і серйозні серцеві патології, і діабет, і онкологічні захворювання. Кожен вчасно встановлений діагноз – це відчутне покращення самопочуття, а іноді навіть врятоване життя.

«Наш досвід засвідчує, що люди хочуть дбати про своє здоров’я, але не завжди мають таку можливість. Хтось прикутий до ліжка, а в когось немає грошей, щоб оплатити ультразвукове дослідження. Тому ми і обрали формат виїзних медоглядів, коли лікарі їдуть до пацієнтів, а не навпаки. Можливість проконсультуватися з харківськими спеціалістами у рідному селі – ось що таке доступна медицина у нашому розумінні», - зазначає голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.