Графік виїзного прийому громадян юристами Фонду

29.05.2016
Графік виїзного прийому громадян юристами Фонду

 

У населенних пунктах Близнюківського району Харківської області в червні 2016.

Сільська рада

дата

 

Близнюківська селищна рада:

смт Близнюки
c. Інтернаціональне
c. Садове

 

постійно

 

Башилівська сільська рада:

c. Башилівка
c. Лугове
c. Новоіванівка
c. Новопокровка
c. Рясне
c. Софіївка
c. Червоне

06.06

 14.00-16.00 год

 

Верхньосамарська сільська рада:

c. Верхня Самара
c. Варварівка
c. Веселе
c. Павлівка
c. Федорівка

06.06

 12.00-14.00 год

 

Добровільська сільська рада:

c. Добровілля
c. Берестове
c. Ганнівка
c. Одинецьке
c. Яковівка

06.06

9.30-11.30 год

 

Берестівська сільська рада:

c. Берестове
c. Новоселівка
c. Остерське
c. Преображенівка
c. Тимофіївка

15.06 

11.30-13.00 год

 

Новоукраїнська сільська рада:

c. Новоукраїнка
c. Новомиколаївка
c. Холодне

15.06

9.30-11.00 год

 

Радгоспівська сільська рада:

c. Радгоспне
c. Далеке

 

15.06

13.30-15.00 год

 

Лукашівська сільська рада:

c. Лукашівка
c. Водолазьке
c. Водяне 
c. Водяне 
c. Ганно-Рудаєве
c. Дмитрівка
c. Катеринівка
с. Ладне
c. Миролюбівка
c. Сергієва Балка
c. Степове

16.06

9.30-11.30 год

 

Криштопівська сільська рада:

c. Криштопівка
c. Андріївка
c. Дмитрівка
c. Миколаївка Друга
c. Самійлівка

21.06

12.00-14.00 год

 

Олексіївська сільська рада:

c. Олексіївка
c. Васюкове
c. Григорівка
c. Микільське

21.06

9.30-11.30 год

 

Кіровська сільська рада: 

c. Кірове
c. Воровського
c. Петрівське
c. Шевченкове Друге
c. Шевченкове Перше

22.06

9.30-11.30 год

 

Самійлівська сільська рада:

c. Самійлівка
c. Бубнове Перше
c. Верхньоводяне
c. Новоолександрівка
c. Новопавлівка
c. Широке

24.06

12.00-14.00 год

 

Уплатнівська сільська рада:

c. Уплатне
c. Милівка
c. Новоуплатне
c. Пролетарське

24.06 

9.30-11.30 год

 

Острівщинська сільська рада:

c. Острівщина
c. Валер'яновка
c. Дунине
c. Серафимівка

 

27.06

9.30-11.30 год

 

Семенівська сільська рада:

c. Семенівка
c. Дубове
c. Плахтіївка

 

27.06

12.00-14.00 год

 

Софіївська сільська рада:

c. Софіївка Перша
c. Зубове
c. Мар'ївка
c. Новомар'ївка
c. Новоселівка
c. Роздолівка
c. Рудаєве

27.06

9.30-11.30 год

 

Бурбулатівська сільська рада:

c. Бурбулатове
c. Вільне Друге
c. Вільне Перше
c. Енергетиків
c. Миколаївка Перша
c. Олександрівка

 

29.06

9.30-11.30 год

 

Алісівська сільська рада:

c. Алісівка
c. Безпальцеве
c. Рижове

 

30.06

14.00-16.00 год

 

Надеждинська сільська рада:

c. Надеждине
c. Жовтневе
c. Настасівка
c. Якимівка

30.06

9.30-11.30 год

 

Новонадеждинська сільська рада: 

c. Новонадеждине
c. Богданівка
c. Морокине
c. Новотроїцьке
c. Привілля 

 

30.06

12.00-14.00 год

 

 

Консультації юриста БЕЗКОШТОВНІ!