Лозівчанка стала призеркою обласного конкурсу творів

06.09.2017
Лозівчанка стала призеркою обласного конкурсу творів

 

Вчитель Лозівської гімназії Катерина Гаража здобула відзнаку у творчому конкурсі, який проводив на сторінках газети «Наша Слобожанщина» Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.  Твору, який написала лозівчанка, було присуджено третє місце, за що авторка отримала приз – багатофункціональний кухонний блендер.

Конкурс проводився на Харківщині у червні-липні цього року. Взяти у ньому участь міг будь-який житель області незалежно від віку, соціального статусу та професії. Учасникам необхідно було написати твір на тему «Яскрава особистість поруч зі мною», в якому автор мав розповісти про цікаву людину, що проживає  або колись жила з ним в одному селі  чи місті. Ця ідея знайшла неабиякий відгук серед мешканців Харківщини: до редакції газети «Наша Слобожанщина» надійшли десятки творчих робіт.

«Конкурс показав: наша земля дуже багата на гідних і яскравих людей. Вони заслуговують на те, щоб про них дізналася вся Харківщина, щоб ними захоплюватися не тільки односельці. Це дуже приємна місія – відкривати нові таланти, віддавати їм належну шану», - зазначає голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Валерій Дема.

Жителька Лозової Катерина Гаража присвятила свій твір рідному батькові. Жінка зізнається: написала те, що йшло від серця. І журі конкурсу гідно оцінило її щирість, віддавши твору лозівчанки третє місце. Для Катерини Гаражі ця відзнака стала повною несподіванкою. Скромна       вчителька, яка вже 37 років викладає школярам українську мову та літературу, не любить привертати до себе увагу – вона воліє пишатися успіхами своїх учнів. Конкурс, ініційований Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області, – перше творче змагання, в якому жінка наважилася взяти участь.   

«Я пишу іноді віршики, нариси, але нікому читати не даю. Участь у цьому конкурсі – це для мене перша проба пера, перший вихід в світ. Стало цікаво спробувати свої сили, тому я і написала конкурсний твір, - каже Катерина Гаража. - Я б хотіла подякувати всім людям, які причетні до організації цього конкурсу. А нагородження взагалі вийшло дуже несподіваним, я ніколи не чекала, що так буде. Дуже вражена, дуже приємно було і неочікувано!».    

«Лозівчани знають Катерину Вікторівну як талановитого вчителя, який щиро любить дітей і свою роботу. А тепер вони знатимуть, що їхня землячка має ще й письменницький хист, - зауважує Олег Кладченко, координатор Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області у Лозівському районі та місті Лозова. – Нехай відзнака у конкурсі додасть Катерині Вікторівні впевненості і надихне на подальші творчі здобутки!».

Перше місце у конкурсі «Яскрава особистість поруч зі мною» зайняв твір Наталії Хист,  жительки села Вишнева Балаклійського району, на другому місці – творча робота Антоніни Шопіної з Дергачівщини. Переможниця отримала мультиварку, срібній призерці дісталася хлібопіч.