Медбригади Фонду соціального розвитку об’їздили всю Борівщину

26.08.2016
Медбригади Фонду соціального розвитку об’їздили всю Борівщину

 

Понад два десятки виїздів і майже тисяча оглянутих пацієнтів. Медичні бригади Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області побували в усіх селах Борівського району, де є фельдшерсько-акушерські пункти та амбулаторії. Деякі з цих сіл лікарі відвідали двічі або навіть тричі, щоб якомога більше людей змогло пройти безкоштовні медогляди.

Медичні бригади Фонду розпочали свою роботу влітку 2015 року, побувавши за цей час у кожному з 27 районів Харківської області. На Борівщину лікарі-благодійники приїжджають досить часто – мінімум раз на два-три тижні. І щоразу їх зустрічають радо й гостинно: люди вдячні за можливість отримати консультації харківських спеціалістів у рідному селі, та ще й безкоштовно.

«І місцеві медики, і самі селяни питають, коли ще до них приїдуть лікарі з Харкова. Люди дуже задоволені, що про них турбуються, що комусь є діло до їхнього здоров’я, - каже представник Фонду у Борівському районі Світлана Крикун. – Та Фонд не тільки про людей дбає, але й про сільські медичні заклади. Ось нещодавно працівники Борівської амбулаторії попросили придбати їм меблі – кушетки, і Фонд погодився допомогти. Коли меблі буде закуплено, ми одразу передамо їх закладу».

За весь час роботи на Борівщині благодійні медбригади надали місцевим жителям майже 5 тисяч медичних послуг. Черговий виїзд до цього району заплановано на 29 серпня – в цей день пройти безкоштовний медогляд зможуть мешканці села Першотравневе.