«Медицина Харківщини для людей»: проект буде розширине

«Медицина Харківщини для людей»: проект буде розширине

 

Днями представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної організації підписали договір про соціальне партнерство.

Протягом двох місяців триває медичний проект Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області «Медицина Харківщини для людей». Фонд сформував мобільні бригади лікарів, які здійснюють поїздки по селах і надають консультації їх мешканцям. На прийомах у медиків побували вже понад три тисячи чоловік. Всі вони залишилися задоволеними можливістю отримати консультацію спеціалистів і дякували Фонду за таку нагоду.

Аби скоординувати роботу медичних бригад Фонду з працівниками фельдшерсько-акушерських пунктів та лікарень на місцях, й було укладено договір про соціальне партнерство.

Згідно документу, Благодійний фонд зобов'язується за власні кошти організувати спеціальні групи медиків, які надаватимуть консультативну медичну допомогу лікарням і жителям Харківщини на добровільних засадах і у вільний від основної роботи час. Групи будуть діяти до кінця 2017 року.

Департамент охорони здоров'я, у свою чергу, буде координувати роботу цих груп з різними лікарнями Харківської області та залучати до цієї роботи професіоналів відповідних напрямків.

У планах - запустити роботу мобільних флюорографів і стоматологічних комплексів.

"Сільська газета"