Мешканцям Валківщини надаються безкоштовні юридичні консультації

07.03.2017
Мешканцям Валківщини надаються безкоштовні юридичні консультації

 

Правова допомога для всіх, хто її потребує. У Валках працює громадська юридична приймальня Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, де жителям міста та району надаються безкоштовні консультації.

Приймальня створена для того, щоб забезпечити місцевому населенню доступ до актуальної правової інформації. Тут можна дізнатися про останні зміни у законодавстві, отримати роз’яснення щодо діючих нормативних актів, ознайомитися з можливими правовими наслідками тих чи інших дій. У юридичній приймальні Фонду допомагають грамотно складати документи – заяви, договори, скарги, а також підказують, який орган і які питання вирішує.      

«Ми з сином-інвалідом двічі зверталися до юридичної приймальні Фонду, і двічі нам допомогли. Спочатку – з переоформленням рахунку за газ, а потім – з прийняттям у спадок будинку. Ми дуже вдячні за консультації, бо до цього не знали, що робити і куди йти. Добре, що є місце, де можна порадитися з юристом, та ще й безкоштовно», - зазначає валківчанин Петро Корсун.

«Підвищення правової грамотності населення – одне з пріоритетних завдань Фонду соціального розвитку Харківської області. Це особливо актуально для сільської місцевості, де часто немає Інтернету, де доступ до інформації обмежений. Дуже важливо, щоб люди знали свої права та могли їх захистити», - каже голова правління Фонду Євген Шаповал.

Громадська юридична приймальня Фонду обслуговує мешканців усього Валківського району. Вона знаходиться у райцентрі за адресою: вул. Стадіонна, 4, кімната № 2 та працює щодня по буднях з 8.00 до 17.00. Перерва – з 13.00 до 14.00. Довідки за телефоном: 050-838-64-95