На Балаклійщині нагородили призерів творчого конкурсу

28.05.2017
На Балаклійщині нагородили призерів творчого конкурсу

 

Представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області вручили цінні подарунки школярам Балаклійського району, які зайняли призові місця у конкурсі творів на тему «Я – депутат місцевої ради». Переможці були визначені на районному рівні, а також у кожному навчальному закладі.

Організатори конкурсу запропонували дітям написати твір про те, які зміни вони б запровадили у своїй громаді, якби мали повноваження депутата місцевої ради. Найкраще з цим завданням впоралися учень Вишнівської школи Денис Калашник та учениця Веселівської ЗОШ Тетяна Завезиступ. Вони розділили між собою перше місце у Балаклійському районі. Робота Тетяни вразила журі своєю зрілістю і розважливістю, а твір Дениса запам’ятався незвичайною подачею – віршованою формою.

«Спочатку я думав, що написати твір буде легко, але коли взявся писати, зрозумів, що все не так просто. Мені хотілося виділитися, бути оригінальним, тому я обрав віршовану форму. Можливо, не всі рими я вдало підібрав, але дуже старався. Це мій перший поетичний досвід, я вірші взагалі-то не пишу, це було спеціально для конкурсу», - зізнається школяр.

Обом переможцям Фонд подарував сучасні планшети, а також передав сертифікати, які надають перевагу при наборі студентів до Української Академії Лідерства. Учениця Донецької ЗОШ Катерина Петрушова, яка посіла друге місце у районі, отримала смартфон, а володар третього місця Владислав Бутов, який навчається в Асіївській школі, – зовнішній вінчестер. Дітям, чиї твори були визнані кращими у своїх школах, благодійники подарували навушники, флеш-накопичувачі та акумулятори Power Bank.