На Близнюківщині стартували безкоштовні медогляди

22.05.2018
На Близнюківщині стартували безкоштовні медогляди

Четвертий рік поспіль Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області організує в Близнюківському районі безкоштовні медичні огляди для селян. Цього року виїзні медбригади Фонду, до складу яких входять висококваліфіковані харківські лікарі, розпочали свою роботу у травні. Першим селом, яке вони  відвідали, стала Алісівка, де медики обстежили кілька десятків людей.

В Алісівському фельдшерсько-акушерському пункті на лікарів дуже чекали. Мешканці села кожного року охоче приходять на благодійні медогляди, організовані Фондом, адже для них це унікальна можливість проконсультуватися зі спеціалістами вузького профілю, не виїжджаючи до обласного чи районного центру. Особливо цінують таку можливість люди похилого віку, зазначає місцевий фельдшер Анастасія Ващенко.  

«Ми дуже чекаємо на лікарів, тому що від нас далеко до райцентру, а в селі багато пенсіонерів живе. Оскільки автобус ходить рідко, буває таке, що не всі влазять у нього, та й не кожна літня людина витримає таку поїздку. Тому селяни  стараються прийти на виїзний медогляд. Тим більше що з Харкова приїжджають лікарі високої кваліфікації – люди довіряють їм, люди задоволені», - зазначає завідуюча Алісівським ФАПом Анастасія Ващенко