На Первомайщині нагородили переможців конкурсу творів

28.05.2017
На Первомайщині нагородили переможців конкурсу творів

 

Школярі Первомайського району, чиї роботи зайняли призові місця у конкурсі творів на тему «Я – депутат місцевої ради», отримали цінні подарунки від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Переможців визначили на рівні району, а також у кожному навчальному закладі.   

Конкурс, організований Фондом, проводився серед учнів 11 класів. Їм було запропоновано пофантазувати, які зміни вони б запровадили у своїй громаді, якби мали повноваження депутата місцевої ради. Старшокласники підійшли до виконання цього завдання дуже розважливо, виклавши у своїх творах чимало слушних ідей. Найбільш переконливим виявився учень Первомайської ЗОШ № 6 Яніслав Валєнков – журі визнало його роботу кращою у районі. Нагородою за перше місце став планшет та сертифікат, що надає перевагу  при вступі до Української Академії Лідерства.

«Коли я дізнався тему конкурсу, мені стало цікаво, і я вирішив написати твір. Я завжди бажав своєму місту всього найкращого, хотів щось зробити для нього, але не видавалося можливості. А завдяки конкурсу мені випала така нагода. Сподіваюся, деякі мої пропозиції будуть реалізовані та призведуть до позитивних змін у місті», - каже переможець конкурсу Яніслав Валєнков.