На Великобурлуччині проводяться безкоштовні медогляди

28.05.2017
На Великобурлуччині проводяться безкоштовні медогляди

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області третій рік поспіль привозить до Великобурлуцького району висококваліфікованих лікарів, які безкоштовно оглядають і консультують місцеве населення. Селяни можуть пройти ультразвукове обстеження, зняти електрокардіограму, перевірити зір, визначити рівень цукру у крові, поміряти артеріальний тиск.

Перший у цьому році благодійний медогляд відбувся у селі Нова Олександрівка 16 травня. Це село невеличке, тут навіть окремого фельдшерського пункту немає – кабінет фельдшера знаходиться у приміщенні сільради. Сімейний лікар навідується сюди нечасто, тож коли потрібно проконсультуватися з доктором, місцевим жителям доводиться їхати до Великого Бурлука. Щоправда, не кожному це по силах: автобуси хоча й ходять регулярно, але не заїжджають до самого села. А до зупинки на трасі йти далеко – майже 2 кілометри.

«Нам дуже зручно, коли у село приїжджає бригада лікарів. Це вже третій благодійний медогляд, який у нас проводиться, - зазначає фельдшер Ірина Булгакова. - І у попередні роки, і зараз люди дуже задоволені. Ці  медогляди приносять велику користь, бо дозволяють вчасно виявляти захворювання».