Така необхідна допомога

20.06.2016
Така необхідна допомога

 

Уже рік як веде свою діяльність Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. Жителі Балаклійщини вже встигли за цей час ознайомитися з роботою фонду в рамках реалізації проекту «Медицина Харківщини для людей». Але це далеко не єдиний напрямок діяльності у сфері соціального розвитку регіону.

Цими днями Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області розпочав реалізацію цільової програми адресної допомоги переселенцям.

Як розповів координатор фонду в Балаклійському районі Олександр Кушнір, названа програма здійснюється за фінансової підтримки міжнародного союзу АКТ Альянс (м. Женева) в виконанні Угорської Екуменічної служби Допомоги та підтримки Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. За результатами роботи, в нашому районі адресно будуть вручені вісімдесят гуманітарних пакетів внутрішньо переміщеним особам.

До складу одного пакета входить один літр соняшникової олії, чотири кілограми борошна, три кілограми рису та 2 — макаронів, цукор — 1 кг, дві консерви тушкованої свинини, чай.

Організатори також подбали й про гігієнічний набір для людей, який складається з 1,6 кг прального порошку, мила, шампуню та гелю, зубної пасти.

Своїми враженнями від отриманого поділилась багатодітна мама Олена Разуваєва (на фото праворуч):

– У нашій родині виховуються п’ятеро неповнолітніх дітей. До війни на Донбасі ми проживали в місті Первомайському, що на Луганщині. А нині вже два роки проживаємо в Міловій, де винаймаємо житло. Усі мої діти ходять до школи та дитячого садочка. А сьогодні нас запросили і вручили гуманітарний набір. Усі продукти й засоби гігієни нам дуже необхідні, за що всім добрим людям велике спасибі.