Переможцям конкурсу творів вручили цінні призи

17.05.2017
Переможцям конкурсу творів вручили цінні призи

 

Школярі Близнюківщини, чиї твори на тему «Я – депутат місцевої ради» були визнані найкращими, отримали подарунки від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Нагородження відбулося 5 травня у районному Будинку культури в рамках свята обдарованих дітей «Крила майбутнього».

Конкурс, ініційований Фондом, проводився серед учнів одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківщини. Дітям було запропоновано написати твір про те, які зміни вони б запровадили у своїй громаді, якби мали повноваження депутата місцевої ради. Найкраще з цим завданням впоралася учениця Садовської школи Аліна Палагута – її творча робота зайняла перше місце у районі. Представники Фонду вручили переможниці почесну грамоту, планшет і сертифікат, що надає перевагу  при вступі до Української Академії Лідерства.

«Спочатку я навіть не знала, що будуть якісь призи у цьому конкурсі. А коли дізналася, почала ще більше старатися – приємно, що не дарма, - каже учениця Садовської школи Аліна Палагута. - Я хоч і не депутат, але роблю все, що від мене залежить, щоб гідно представити наш район, своє село. Цього року планую вступити до педагогічного університету імені Сковороди на вчителя української або іноземної мови – як вийде. А після здобуття вищої освіти хочу повернуся на Близнюківщину і працювати тут».

Друге місце посіла творча робота Дениса Романченка, який навчається в Уплатнівській ЗОШ, на третьому місці – твір Анастасії Рекоти,  учениці Близнюківської  школи. У подарунок від Фонду Денис отримав сучасний смартфон, а Анастасія – зовнішній накопичувальний диск. Не залишилися без призів і автори робіт, які стали кращими у своїх школах. Для них благодійники підготували корисні гаджети – навушники, флеш-накопичувачі та акумулятори Power Bank.

«Як казав Уїнстон Черчіль, державні діячі відрізняються від політиків тим, що перші думають про майбутнє країни, а другі – про наступні вибори.  Цінність вашої роботи у тому, що ви думаєте не про вибори, а про свій район, своє місто, свою вулицю. Я пишаюся тим, що у нас є така молодь. З ваших творів ми сформуємо депутатський наказ, який буде передано керівництву району. Ваші свіжі думки повинні приносити користь вашим громадам», - переконаний Валерій Дема, голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.            

Участь у конкурсі взяли учні одинадцяти шкіл Близнюківського району. Визначити серед них переможців було нелегко, кажуть у Фонді: всі роботи самобутні, щирі та винахідливі. Діти запропонували багато слушних ідей, продемонструвавши неабияку обізнаність у питаннях місцевого самоврядування та велике бажання змінити на краще життя своїх громад.

«Ви – наш золотий генофонд, ви отримали славу, успіх, які стали результатом вашої кропіткої праці, - звернувся до учнів Близнюківський селищний голова Геннадій Король. - Саме ви будете керувати цією країною. Пам’ятайте, що дуже важливо мати надійних партнерів у житті – таких, яким став для Близнюківщини Фонд соціального розвитку Харківської області».

«Юнаки і дівчата! Працюйте – і успіх обов’язково вас знайде. Навіть якщо приходять невдачі, знайте, що немає таких труднощів, які б ви не подолали. Вчіться, мрійте і повертайтеся на рідну землю, щоб втілювати ці мрії у життя», - закликав координатор Фонду у Близнюківському районі Андрій Воронкін.

Конкурс творів на тему «Я – депутат місцевої ради» проводився у Близнюківському, Первомайському, Барвінківському, Валківському та Балаклійському районах. Усього на розгляд журі було подано 584 роботи від учнів 72 навчальних закладів.