Пляжі Близнюківщини підготовані до купального сезону

26.06.2017
Пляжі Близнюківщини підготовані до купального сезону

 

Друге літо поспіль Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області очищує водоймища у Близнюківському районі. Багатофункціональна машина-амфібія Truxor, яка вправно зрізає очерет на суші та у воді, вже попрацювала на ставку у Близнюках, а також у селі Алісівка. Тепер місцеві пляжі повністю готові до нового купального сезону.

16-річний Владислав народився і виріс у Близнюках, а зараз навчається у Харківському кадетському корпусі. Повернувшись після військових навчань додому, хлопець пішов з другом на пляж – і не повірив своїм очам: так чисто тут, мабуть, ще ніколи не було.

«Я давно дома не був, ось прийшов на ставок –  а тут така краса! Раніше на берегу очерету було багато, а зараз його практично немає, ставок чистий, вода прозора – приємно подивитися. І купатися також приємно, я вже спробував», - ділиться враженнями Владислав.  

Пляж у Близнюках приводили до ладу три дні. За допомогою машини-амфібії було скошено очерет у воді та понад берегом, після чого зрізане стебелля зібрали й вивезли за межі ставка. Далі на Truxor установили земснаряд, щоб розмити пісок, який було завезено у попередні роки, та задати пляжу форму. Завдяки багатофункціональній машині роботи було проведено швидко та якісно.