Подарунок від колишнього учня

10.09.2018
Подарунок від колишнього учня

У новому навчальному році на школярів, які вчаться у Перекіпському НВК, чекають захоплюючі інтерактивні уроки з біології та хімії. Це стало можливим завдяки сучасному ноутбуку, який на свято Першого дзвоника подарував закладу голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. У шкільні роки біологію йому викладала Валентина Олександрівна Клименко, яка нині працює в Перекіпському НВК.

Як проходить фотосинтез у рослинах, що відбувається з молекулами під час хімічної реакції – з подарованим ноутбуком діти зможуть побачити це на власні очі. Не в усіх учнів є вдома комп’ютер, а тим більше Інтернет, тож отримати візуальне уявлення про складні природні явища вони можуть тільки в школі.

«Діти дуже допитливі, багато чого знають. Навіть бувають ситуації, коли доводиться на ходу викручуватися – бо учні ставлять такі питання, що одразу і не відповіси. Тож треба підлаштовуватися під дітей, готувати цікаві уроки. Тепер я буду записувати на флешку практичні роботи, лабораторні дослідження, презентації і за допомогою ноутбуку та проектора показуватиму учням», - каже директор Перекіпського НВК Валентина Клименко.

«Сучасним школярам пощастило – вони можуть навчатися не лише по підручниках, але й із залученням мультимедійного обладнання. Я і сам колись був учнем, тож добре розумію, наскільки важливо, щоб вчитися було цікаво, - зазначає голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. – Не сумніваюся, що ноутбук стане у пригоді на уроках біології та хімії. Бажаю успіхів всім, хто навчається та навчає!».

Нагадаємо, Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області з 2015 року реалізує у Валківському році ряд доброчинних програм, в тому числі програму, спрямовану на освітній і культурний розвиток дітей.