Поетеса з Балаклійщини перемогла в обласному конкурсі творів

20.08.2017
Поетеса з Балаклійщини перемогла в обласному конкурсі творів

 

Шкільна вчителька Наталія Хист з села Вишнева Балаклійського району здобула перше місце у творчому конкурсі, оголошеному Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області на сторінках газети «Наша Слобожанщина». Доброчинці особисто привітали переможницю та вручили їй приз – багатофункціональну мультиварку.

Конкурс творів на тему «Яскрава особистість поруч зі мною» проводився серед читачів газети «Наша Слобожанщина» у червні-липні цього року. До участі запрошувалися жителі Харківської області – без жодних вікових обмежень. Умови були такі: написати про цікаву людину, яка проживає зараз або жила колись у тому ж місті чи селі, що й автор твору. За півтора місяці редакція газети отримала десятки творчих робіт з різних куточків Харківщини, у кожній – своя самобутня історія, свій непересічний герой.

«Конкурс показав: наша земля дуже багата на гідних і яскравих людей. Вони заслуговують на те, щоб про них дізналася вся Харківщина, щоб ними захоплюватися не тільки односельці. Це дуже приємна місія – відкривати нові таланти, віддавати їм належну шану», - зазначає голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Валерій Дема.