Понад 200 Медичних послуг отримали мешканці Олександрівки

12.09.2016
Понад 200 Медичних послуг отримали мешканці Олександрівки

 

Наприкінці серпня виїзна медична бригада Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області побувала на Зачепилівщині у невеличкому селі Олександрівка.

На лікарів тут чекали з нетерпінням, бажаючих потрапити на прийом до обласних спеціалістів було багато. Воно й зрозуміло, коли ще випаде нагода у своєму селі пройти медичний огляд у висококваліфікованих лікарів, використовуючи сучасну апаратуру? Сподівання місцевих жителів цілком виправдалися — завдяки благодійному фонду вони змогли отримати безкоштовні консультації п’яти спеціалістів: кардіолога, окуліста, лікаря ультразвукової діагностики, невропатолога та мамолога. Усі бажаючі мали змогу зробити електрокардіограму, здати кров на цукор і одразу  дізнатися результат.

 Загалом олександрівцям було надано понад двісті медичних послуг. Люди були задоволені уважним і доброзичливим ставленням до себе лікарів, високим рівнем медичних послуг, отриманими корисними порадами. Багато теплих слів подяки прозвучало від них на адресу і медиків, і Благодійного фонду соціальногорозвитку Харківської області.

 Нагадаємо, Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області був створений у липні минулого року. Його діяльність спрямована на впровадження проектів, яких найбільше потребують жителі області, в першу чергу, мешканці сіл: забезпечення доступної медицини, створення нових робочих місць, робота дитячих садків і шкіл і ін. Головна мета фонду — вдихнути життя в село, повернути молодь на малу батьківщину.