Понад 200 жителів Первомайщини отримали безкоштовні консультації юриста

29.07.2017
Понад 200 жителів Первомайщини отримали безкоштовні консультації юриста

 

Допомога у складанні документів, консультування з будь-яких правових питань, комунікація з державними або місцевими органами влади – такі послуги безоплатно надаються у громадській юридичній приймальні Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Приймальня знаходиться у місті Первомайському і обслуговує жителів усього району.

Власниця земельної ділянки Наталя Скаліш постала перед складним вибором: замість звичного договору оренди потенційний орендар запропонував їй укласти договір емфітевзису. Жінці здався підозрілим документ, назву якого вона ледь змогла вимовити. Щоб розвіяти або, навпаки, підтвердити свої сумніви, Наталя Володимирівна вирішила проконсультуватися з юристом. Однак його послуги виявилися їй не по кишені. Якби не знайомі, які розповіли жінці про громадську юридичну приймальню у Первомайському, вона досі вагалася б – підписувати договір чи ні.

«Я боялася, що втрачу право власності на землю, якщо укладу таку угоду. У громадській приймальні мені все детально пояснили, юрист уважно вивчила договір і навіть зібрала інформацію про потенційного орендаря, щоб упевнитися у його порядності. В результаті я підписала угоду, яка повністю враховує мої інтереси. Це чудово, що у людей є можливість ось так прийти і безкоштовно проконсультуватися з гарним юристом – дуже за це дякую!», - каже мешканка Первомайського Наталя Скаліш.

З початку цього року до громадської юридичної приймальні Фонду звернулося більше двох сотень людей. Серед них є пенсіонери, матері-одиначки, учасники АТО, власники земельних паїв, родичі, які пропустили строк прийняття спадщини. Земля та спадщина – саме ті питання, з якими до юридичної приймальні приходять найчастіше.

«Кожному відвідувачу ми надаємо розгорнуту усну консультацію. У разі потреби допомагаємо грамотно скласти документи, надсилаємо запити до офіційних інстанцій, шукаємо додаткову інформацію. Єдине, чого ми не робимо, – не представляємо громадян у суді», - пояснює юрист Валентина Буткова.

Громадська юридична приймальня Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області розташована за адресою: м. Первомайський, вул. Бугайченка, 36, офіс № 21. Телефон для довідок: 095-179-62-41. Безкоштовна правова допомога надається всім без винятку. Щоб отримати максимально повну відповідь на своє питання, бажано приходити на консультацію з документами, які стосуються справи.

Окрім Первомайського, громадські юридичні приймальні Фонду працюють у Балаклії, Валках, Барвінковому, Великому Бурлуці, Близнюках.