З турботою про переселенців

11.07.2016
З турботою про переселенців

 

Благодійний Фонд соціального розвитку Харківської області організував видачу угорської гуманітарної допомоги тимчасово переміщеним особам.

Перша партія гуманітарки від Угорської екуменічної служби допомоги знайшла своїх адресатів. Регіональні представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області роздали матерям-одиначкам, пенсіонерам, багатодітним родинам набори з продуктами харчування та засобами гігієни.

До складу одного набору входять продукти харчування: 1 літр олії, 4 кг борошна, 3 кг рису, 2 кг макаронів,1 кг цукру, 2 шт. свинини тушкованої, 1 упаковка приправи, 1 упаковка чаю, а також продукти гігієни: 2 упаковки/800 г прального порошку, 5 штук мила, 1 шампунь, 1 гель для душу, 1 зубна паста, 1 миючий засіб для посуду.

Програми здійснюються за фінансової підтримки Міжнародного союзу АКТ Альянс (м. Женева) у виконанні Угорської Екуменічної Служби Допомоги та підтримки Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.

«Ми вдячні за підтримку та увагу до нас. Для великої родини це, дійсно, важлива допомога. Продукти харчування нам потрібні завжди. Ось нагодувала всіх обідом, і знову треба ставати до пічки, вечерю готувати – продуктів не напасешся», - говорить Світлана Ковальова.

Партія допомоги надійшла і для Дергачівського району. Координатори Фонду в нашому районі Олександр Міщан та Людмила Бороздіна видали 30 наборів гуманітарної допомоги найбільш соціально незахищеним родинам з числа внутрішньо переміщених осіб.

“Щиро раді, що змогли долучитися до цієї благородної справи і допомогти в організації роздачі гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам по Дергачівському району Харківської області. Сьогодні держава не може повною мірою допомогти такій значній кількості людей. І саме тому важливим суб'єктом допомоги виступає також громадський сектор, благодійні фонди та організації. Люди, з якими нам довелося поспілкуватися, були дуже вдячні за допомогу та увагу, яку їм приділили. Було чітко видно і зрозуміло наскільки це для них зараз важливо. Переконані, що всім нам треба намагатися робити якомога більше добрих справ, допомагати тим, хто опинився в складних обставинах. Завдяки цьому зміцнюється довіра та злагода у суспільстві”, - зазначив координатор Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області у Дергачівському районі Олександр Міщан.