Шкільний автобус знов на ходу

19.09.2016
Шкільний автобус знов на ходу

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області профінансував ремонт шкільного автобусу, який щодня возить на навчання дітлахів з сіл Дмитрівка та Червона Балка Барвінківського району.

 Школярі, їх батьки та вчителі  можуть тепер зітхнути з полегшенням і не боятися, що через поломку шкільного автобуса діти можуть застрягти десь у дорозі. Цей автобус забирає дітей у Дмитрівці та Червоній Балці, привозить їх до школи у село Іванівка Друга, а після занять везе учнів додому. На день виходить близько 70 кілометрів, кожен з яких міг стати останнім нашляху. Автобус настільки ненадійний, що водій вже збився з рахунку, скільки разів його ремонтував.

 «Нам дали цей автобус, коли у Дмитрівці закрили школу. Він вже тоді був старий, часто ламався. А якщо немає автобуса, діти пропускають уроки. Бо, наприклад, відстань між Іванівкою Другою та Дмитрівкою перевищує 10 кілометрів. Тож проблему з автобусом треба було вирішувати», — каже сільський голова Іванівки Другої Василь Лірник.

 У районному відділі освіти  вважають великим везінням той факт, що протягом минулого навчального року старенький «Богдан» жодного разу не зламався посеред дороги. Це передусім заслуга водія, який у вихідні та під час канікул самотужки ремонтував автобус, щоб по буднях він був на ходу.

 Освітяни вирішили, що більше так ризикувати не можна, і почали шукати кошти на капітальний ремонт транспортного засобу. На прохання про допомогу відгукнулися Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області та ремонтно-транспортне підприємство агрофірми «Барвінківська», яка входить до компанії AgroGeneration. Фонд придбав нові запчастини та шини, а РТП безпосередньо здійснило ремонт.

 Завдяки ремонту старенький «Богдан» отримав нове життя, а школярі — надійний засіб пересування.