Школа місцевого самоврядування

01.06.2016
Школа місцевого самоврядування

 

За сприяння Ресурсного центру сприяння розвитку територіальних громад Харківської області Благодійної організації «Благодійний Фонд соціального розвитку Харківської області» в залі засідань районної ради відбувся навчальний семінар, в якому взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина, керівники, секретарі та бухгалтери міської, селищних, сільських рад Валківського району, депутати районної ради – члени постійної комісії з питань бюджету, керівництво фінансового управління райдержадміністрації та посадові особи виконавчого апарату районної ради.

В рамках започаткованої Фондом Програми «Школа місцевого самоврядування» була обрана цікава для зазначеної аудиторії тема: «Місцеві фінанси та бюджет», яку яскраво та змістовно висвітлила у своєму виступі доктор наук з державного управління, професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління Валентина Василівна Мамонова.

Про децентралізацію та реформування міжбюджетних відносин, ключові напрями змін у бюджетному процесі, а саме формування доходів та видатків місцевих бюджетів, нову модель міжбюджетних відносин та інші питання присутнім фахово та цікаво, використовуючи не лише теоретичні знання, а й практичний досвід, доповідала доктор наук з державного управління, професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління Валентина Мамонова.

Завершуючи та підсумовуючи зустріч, голова районної ради Оноша В.П. та заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. щиро дякували доповідачеві за змістовну, інформативно насичену, яскраву доповідь та презентацію.

Голова районної ради запевнив, що такі навчальні семінари для різних категорій фахівців органів місцевого самоврядування та депутатів рад будуть організовуватися районною радою і надалі.

Офіційний сайт Валківської районної ради