Школярі пропонують ідеї, як розвинути громади Валківщини

25.04.2018
Школярі пропонують ідеї, як розвинути громади Валківщини

Другий рік поспіль школярі Валківського району беруть участь у конкурсі творів, який проводить Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. Цього разу перед учнями одинадцятих класів поставили таке завдання: написати роботу на тему «Майбутнє моєї громади» та поділитися своїми міркуваннями щодо того, як покращити життя у рідному селі або місті.

Артем Рєзнік, який навчається у Шарівській школі, зацікавився конкурсом творів ще минулого року. Він уважно спостерігав за тодішніми одинадцятикласниками, які долучилися до творчого змагання, і щиро радів за тих з них, хто був відзначений журі та нагороджений призами. Дізнавшись, що конкурс відбудеться і цього року, хлопець одразу взявся писати твір.

«Мені сподобались ідеї, які діти запропонували минулого року. І у мене ще тоді зародилися певні думки, які я виклав у своєму творі. Я писав про ідеї, які відразу можна запровадити. Наприклад, встановити банкомат або відкрити у селі відділення «Нової пошти», аптеку», - розповідає учень 11 класу Шарівської школи Артем Рєзнік.