Школярі з Балаклійщині побували на освітній екскурсії

19.02.2018
Школярі з Балаклійщині побували на освітній екскурсії

Учні школи села Вишнева Балаклійського району стали першими учасниками проекту «Наукові візити до Харкова», який цього року запустив Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. Завдяки Фонду вісімнадцять школярів, що навчаються у 3-11 класах, побували в Музеї історії комп’ютерної техніки та програмного забезпечення «Software&Computer Museum» і в науково-демонстраційному закладі «ЛандауЦентр».    

Прапрадідусь сучасного комп’ютера, розумна колонка, що вміє розмовляти, перший в світі ноутбук… Екскурсовода «Software&Computer Museum» діти слухали з розкритими ротами. Історія розвитку комп’ютерної техніки, втілена у конкретних предметах, наочно розгорнулася перед школярами. Приємним бонусом до екскурсії стала можливість пограти у вінтажні приставки, які вдвічі, а то й втричі старші за самих учнів.            

У «ЛандауЦентрі» діти порозкривали роти ще ширше – зібрані тут цікавинки нікого не залишили байдужим. Всі експонати інтерактивні, що дозволяє наочно познайомитися з основними законами фізики та найпопулярнішими науковими теоріями. Оптичні ілюзії, Архімедів гвинт, «фокуси» з повітрям і, звісно ж, легендарна котушка Тесли – від усього цього школярі та вчителі були у захваті.