Школярам Валківщини вручили призи за кращі конкурсні твори

28.05.2017
Школярам Валківщини вручили призи за кращі конкурсні твори

 

У Валківській районній раді нагородили школярів-переможців творчого конкурсу, організованого Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області. Учням, які зайняли призові місця на рівні району та у своїх навчальних закладах, було вручено пам’ятні та корисні подарунки.  

Конкурсне завдання полягало у тому, щоб написати твір на тему «Я – депутат місцевої ради». Діти мали поглянути очима депутата на своє село, місто, район і запропонувати власну програму його розвитку. Найбільш переконливою виявилася учениця Старомерчицької школи Анастасія Мартинова: її твір зайняв перше місце у Валківському районі. Дівчина зізнається, що наразі не мріє про депутатську кар’єру – відповідальність занадто висока, але брати участь у конкурсі їй було дуже цікаво.

«Мені не байдуже, що відбувається навколо, тому хотілося висловити свою думку. Ось я і вирішила написати конкурсний твір. В основному я писала про молодь, про те, що у нашому селищі нема  місць для творчого та фізичного розвитку. А можна було б організувати якісь культурні заходи, відкрити спортивні секції. Ще мене турбує проблема забруднення територій – вирішувати її мають не тільки депутати, але кожна окрема людина», - зазначає школярка.