У «Барвінку» – нова зміна відпочивальників

07.08.2017
У «Барвінку» – нова зміна відпочивальників

 

В третій раз за сезон дитячий табір «Барвінок» приймає дорогих гостей – 65 хлопчиків і дівчат, які приїхали сюди на відпочинок з усієї Харківської області. Діти будуть оздоровлюватися у закладі, розташованому поміж мальовничих схилів Барвінківщини, протягом наступних  трьох тижнів.

Відкриття зміни – це завжди велике свято у «Барвінку». Весь колектив закладу зібрався на урочистій лінійці, щоб щиро привітати дітей у таборі та влаштувати їм по-домашньому теплий прийом. Після прослуховування гімну України та підняття державного прапору перед юними відпочивальниками виступила директор «Барвінку» Лідія Єфремова, яка урочисто оголосила зміну відкритою й побажала своїм гостям гарного відпочинку. Далі дітей посвятили у барвінчата, роздавши кожному фірмову футболку, кепку та яскраву краватку. Для харків’янина Михайла Липчана це вже друга в його житті церемонія посвяти – торік він також відпочивав у «Барвінку».

«З Харкова сюди їхати далеко, але воно того варте, - каже хлопець. – Минулого літа мені тут дуже сподобалося, тому я радий повернутися сюди знову. У «Барвінку» життя геть інше, ніж у великому місті – тут навкруги природа, тиша, тут спиться солодко і їсться смачно! Кожного дня футбол, усілякі розваги, і вожаті класні – я вже з ними познайомився».