У Ков’ягах відбувся благодійний медогляд

29.05.2019
У Ков’ягах відбувся благодійний медогляд

Майже півсотні людей пройшли безкоштовне профілактичне обстеження, яке організував у селищі Ков’яги Валківського району Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.  Висококваліфіковані лікарі – невропатолог, окуліст, гінеколог, спеціаліст з ультразвукової діагностики, кардіолог – працювали на базі місцевої амбулаторії сімейної медицини.  

Пенсіонерка Ніна Іллівна, хоч і ходить із паличкою, жінка моторна та бадьора. Секрет своєї життєрадісності вона розкриває з гордістю: має вже трьох правнуків і дуже хоче ще пожити, щоб побачити, як вони ростуть. Тож жінка старається тримати себе у гарній формі та щороку проходить профілактичні огляди, які організовує Фонд.

«Ми дуже вдячні, що лікарі до нас приїжджають! Це добре, адже прийом ведуть одразу кілька спеціалістів: і УЗД можна зробити, і ЕКГ, і проконсультуватися з невропатологом, окулістом. Я сьогодні, наприклад, пройшла чотирьох лікарів. Велике спасибі за увагу та турботу про нас, сільських жителів!», - каже Ніна Мовчан, мешканка селища Ков’яги Валківського району.