У селах Барвінківщині проводяться безкоштовні медогляди

28.08.2017
У селах Барвінківщині проводяться безкоштовні медогляди

 

Зняти ЕКГ, обстежити внутрішні органи, визначити рівень цукру у крові, проконсультуватися зі спеціалістами вузького профілю – все це жителі Барвінківського району можуть зробити під час медичних оглядів, які організує Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. Медичні послуги надаються безкоштовно усім бажаючим.

Виїзні медбригади Фонду вирушають на Барвінківщину майже кожного тижня. 11 серпня харківські лікарі провели медичний огляд у селі Мечебилове: прийом пацієнтів було організовано на базі місцевої амбулаторії. Селян консультували офтальмолог, лікар ультразвукової діагностики, кардіолог, невропатолог і гінеколог.

«Дякую Фонду, що організував таке діло! Я пройшов усіх лікарів, до кого хотів потрапити. Мені вже шістдесят перший рік, то всяко буває – і сердечко треба було перевірити, і внутрішні органи, і очі, - каже житель села Олександр. - Приймали мене чудово, все пояснили, розповіли. Офтальмолог рецепт на окуляри виписала, буду купувати. Я вдячний всім лікарям і прошу їх приїжджати до нас ще!».