В Андріївці відбувся благодійний медогляд

29.05.2019
В Андріївці відбувся благодійний медогляд

Бригада висококваліфікованих лікарів з Харкова провела на базі Андріївської амбулаторії сімейної медицини виїзний профілактичний огляд населення. Мешканці селища отримали консультації п’яти спеціалістів, а також пройшли ультразвукове дослідження, електрокардіографію, експрес-тестування на рівень цукру в крові. Всі послуги надавалися безкоштовно.

Медогляд організував Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, який з 2015 року реалізує програму «Медицина Харківщини для людей». Завдяки цій програмі жителі сільської місцевості можуть проконсультуватися зі спеціалістами вузького профілю, не виїжджаючи за межі свого населеного пункту. Зокрема, в Андріївці людей приймали травматолог, лікар ультразвукової діагностики, кардіолог, окуліст і гінеколог. Перед кабінетом кожного фахівця утворилася черга з бажаючих пройти спеціалізоване обстеження.

«Людей прийшло багато, адже не всі можуть виїхати з селища в район, особливо люди похилого віку. Багато хто ходить погано, на костилях, добратися для них у лікарню в Балаклії проблема, - зазначає завідуюча амбулаторією загальної практики сімейної медицини селища Андріївка Людмила Голінко. - Я всіх своїх хворих, щодо яких маю питання, відправила до профільних спеціалістів. Ось після кардіолога, травматолога вже прийшли до нас люди, у яких виявили певні патології, будемо визначатися з лікуванням».