У Вовчанську тепер можна безкоштовно отримати юридичну консультацію

05.06.2016
У Вовчанську тепер можна безкоштовно отримати юридичну консультацію

 

Громадська юридична приймальня Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області розпочала роботу у Вовчанську. Отримати тут первинну правову допомогу можуть не тільки жителі міста, але й всього району. Послуги юриста надаються безкоштовно.

Громадська юридична приймальня знаходиться за адресою: місто Вовчанськ, вул. Соборна (раніше - Леніна), буд. 96, 1-й поверх. Режим роботи – щодня по буднях з 9.00 до 16.00. Звернутися до юридичної приймальні може будь-хто, мати з собою паспорт або інше посвідчення особи не потрібно.

"Мета Фонду соціального розвитку – підвищити правову компетентність жителів Харківської області, полегшити їм доступ до інформації. Адже люди часто не знають своїх прав, не вміють ними користуватися. І якщо виникають якісь питання, вони залишаються з бюрократичною машиною сам на сам. Держава правову допомогу населенню не надає, а дозволити собі послуги приватного юриста можуть одиниці. Сподіваємося, що громадська юридична приймальня у Вовчанську хоча б частково вирішить цю проблему", - каже голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.

У юридичній приймальні надаються консультації з широкого кола питань: оформлення нерухомого майна, пільги, стягнення аліментів, вступ у спадщину, отримання пенсії або житлової субсидії, земельні відносини, реєстрація місця проживання та інше. За потреби спеціаліст допоможе грамотно скласти договір або заяву, написати скаргу. Якщо ж питання, з яким звернулася людина, можна вирішити лише у судовому порядку, юрист підкаже, де і як отримати вторинну правову допомогу.

Окрім Вовчанська, юридичні приймальні Фонду соціального розвитку працюють у Барвінківському, Первомайському, Близнюківському, Валківському, Балаклійському, Великобурлуцькому районах.