Харківські лікарі безкоштовно консультують селян

31.07.2017
Харківські лікарі безкоштовно консультують селян

 

На Близнюківщині продовжують працювати мобільні медичні бригади Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. За чотири місяці лікарі провели медогляди у 14 селах району і надали місцевим жителям більше трьох тисяч медичних послуг.

У мешканки Башилівки Таїсії Вікторівни – хворі нирки. Жінка старається слідкувати за своїм здоров’ям та періодично проходити планове обстеження, однак не завжди це вдається. Щоб зробити УЗД нирок, треба їхати до Близнюків – це майже сорок кілометрів, або взагалі до Харкова. Дорога неблизька, та ще й б’є по кишені. Тому кожного разу, коли до села приїжджає медична бригада Фонду, жінка обов’язково приходить на медогляд.

«Я щороку ходжу на благодійні медогляди, це вже втретє до нас спеціалісти з Харкова завітали. Мені подобається, що відношення не формальне – «скарги є чи немає?», а тебе дійсно обстежують, детально розпитують. Лікарями я задоволена, вони дуже гарні, ввічливі. Молодці, що їздять сюди до нас! Я, до речі, помітила, що кожен рік людей все більше приходить на огляд», - каже жителька Башилівки Таїсія Вікторівна.