Юридичні консультації: безкоштовно та компетентно

14.08.2017
Юридичні консультації: безкоштовно та компетентно

 

З початку року понад 140 мешканців Близнюківського району отримали правову допомогу у громадській юридичній приймальні Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Переважна більшість звернень стосувалася порядку оформлення спадщини та врегулювання земельних або майнових питань.

Ольга Михайлівна з села Миколаївка має у власності земельний пай. Жінка здає його в оренду, однак з року в рік плата за землю лишалася незмінною. Сума, що прописана у договорі, давно вже не відповідає реаліям ринку, скаржиться Ольга Михайлівна. Щоб дізнатися, чи можна збільшити розмір орендної плати, власниця паю звернулася за консультацією до громадської юридичної приймальні Фонду.

«Разом з юристом ми уважно прочитали договір оренди і знайшли пункт про те, що раз на рік орендну плату можна переглядати. Юрист порадив мені заключити з орендарем додаткову угоду та прописати у ній інший розмір орендної плати, - розповідає Ольга Михайлівна. - Я так і зробила – все вийшло, орендар погодився. Я дуже вдячна юристу за допомогу!».